A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD18.12.201724.12.201716,320
AUSTRALSKE DOLLARAUD11.12.201717.12.201716,330
CANADISKE DOLLARCAD18.12.201724.12.201716,510
CANADISKE DOLLARCAD11.12.201717.12.201716,560
SVEITSISKE FRANCCHF18.12.201724.12.2017100841,790
SVEITSISKE FRANCCHF11.12.201717.12.2017100841,500
KINESISKE YUANCNY18.12.201724.12.201711,260
KINESISKE YUANCNY11.12.201717.12.201711,250
TSJEKKISKE KORUNACZK18.12.201724.12.201710038,380
TSJEKKISKE KORUNACZK11.12.201717.12.201710038,290
DANSKE KRONERDKK18.12.201724.12.2017100132,010
DANSKE KRONERDKK11.12.201717.12.2017100132,000
EUROEUR18.12.201724.12.201719,820
EUROEUR11.12.201717.12.201719,820
BRITISKE PUNDGBP18.12.201724.12.2017111,160
BRITISKE PUNDGBP11.12.201717.12.2017111,140
HONG KONG DOLLARHKD18.12.201724.12.201711,070
HONG KONG DOLLARHKD11.12.201717.12.201711,060
INDISKE RUPEESINR18.12.201724.12.201710012,970
INDISKE RUPEESINR11.12.201717.12.201710012,870
JAPANSKE YENJPY18.12.201724.12.20171007,360
JAPANSKE YENJPY11.12.201717.12.20171007,370
NEW ZEALAND DOLLARNZD18.12.201724.12.201715,790
NEW ZEALAND DOLLARNZD11.12.201717.12.201715,710
PAKISTANSK RUPIPKR18.12.201724.12.201710,080
PAKISTANSK RUPIPKR11.12.201717.12.201710,080
POLSKE ZLOTYPLN18.12.201724.12.201712,340
POLSKE ZLOTYPLN11.12.201717.12.201712,340
SVENSKE KRONERSEK18.12.201724.12.201710098,910
SVENSKE KRONERSEK11.12.201717.12.201710098,540
SINGAPORE DOLLARSGD18.12.201724.12.201716,180
SINGAPORE DOLLARSGD11.12.201717.12.201716,160
|THAILANDSK BAHTTHB18.12.201724.12.201710025,610
|THAILANDSK BAHTTHB11.12.201717.12.201710025,430
AMERIKANSKE DOLLARUSD18.12.201724.12.201718,350
AMERIKANSKE DOLLARUSD11.12.201717.12.201718,290
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR18.12.201724.12.201710061,340
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR11.12.201717.12.201710061,360


Finn historiske kurser: