A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD21.08.201727.08.201716,240
AUSTRALSKE DOLLARAUD14.08.201720.08.201716,260
CANADISKE DOLLARCAD21.08.201727.08.201716,250
CANADISKE DOLLARCAD14.08.201720.08.201716,230
SVEITSISKE FRANCCHF21.08.201727.08.2017100819,290
SVEITSISKE FRANCCHF14.08.201720.08.2017100812,210
KINESISKE YUANCNY21.08.201727.08.201711,190
KINESISKE YUANCNY14.08.201720.08.201711,180
TSJEKKISKE KORUNACZK21.08.201727.08.201710035,780
TSJEKKISKE KORUNACZK14.08.201720.08.201710035,650
DANSKE KRONERDKK21.08.201727.08.2017100125,770
DANSKE KRONERDKK14.08.201720.08.2017100125,330
EUROEUR21.08.201727.08.201719,350
EUROEUR14.08.201720.08.201719,320
BRITISKE PUNDGBP21.08.201727.08.2017110,260
BRITISKE PUNDGBP14.08.201720.08.2017110,280
HONG KONG DOLLARHKD21.08.201727.08.201711,020
HONG KONG DOLLARHKD14.08.201720.08.201711,010
INDISKE RUPEESINR21.08.201727.08.201710012,420
INDISKE RUPEESINR14.08.201720.08.201710012,400
JAPANSKE YENJPY21.08.201727.08.20171007,210
JAPANSKE YENJPY14.08.201720.08.20171007,150
NEW ZEALAND DOLLARNZD21.08.201727.08.201715,800
NEW ZEALAND DOLLARNZD14.08.201720.08.201715,810
PAKISTANSK RUPIPKR21.08.201727.08.201710,080
PAKISTANSK RUPIPKR14.08.201720.08.201710,070
POLSKE ZLOTYPLN21.08.201727.08.201712,190
POLSKE ZLOTYPLN14.08.201720.08.201712,190
SVENSKE KRONERSEK21.08.201727.08.201710098,630
SVENSKE KRONERSEK14.08.201720.08.201710097,130
SINGAPORE DOLLARSGD21.08.201727.08.201715,830
SINGAPORE DOLLARSGD14.08.201720.08.201715,800
|THAILANDSK BAHTTHB21.08.201727.08.201710023,930
|THAILANDSK BAHTTHB14.08.201720.08.201710023,740
AMERIKANSKE DOLLARUSD21.08.201727.08.201717,960
AMERIKANSKE DOLLARUSD14.08.201720.08.201717,890
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR21.08.201727.08.201710059,770
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR14.08.201720.08.201710059,940


Finn historiske kurser: