A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD15.01.201821.01.201816,350
CANADISKE DOLLARCAD15.01.201821.01.201816,520
SVEITSISKE FRANCCHF15.01.201821.01.2018100824,720
KINESISKE YUANCNY15.01.201821.01.201811,240
TSJEKKISKE KORUNACZK15.01.201821.01.201810037,880
DANSKE KRONERDKK15.01.201821.01.2018100129,870
EUROEUR15.01.201821.01.201819,670
BRITISKE PUNDGBP15.01.201821.01.2018110,960
HONG KONG DOLLARHKD15.01.201821.01.201811,040
INDISKE RUPEESINR15.01.201821.01.201810012,720
JAPANSKE YENJPY15.01.201821.01.20181007,200
NEW ZEALAND DOLLARNZD15.01.201821.01.201815,830
PAKISTANSK RUPIPKR15.01.201821.01.201810,070
POLSKE ZLOTYPLN15.01.201821.01.201812,310
SVENSKE KRONERSEK15.01.201821.01.201810098,400
SINGAPORE DOLLARSGD15.01.201821.01.201816,070
|THAILANDSK BAHTTHB15.01.201821.01.201810025,130
AMERIKANSKE DOLLARUSD15.01.201821.01.201818,110
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR15.01.201821.01.201810065,640


Finn historiske kurser: