A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD25.09.201701.10.201716,240
CANADISKE DOLLARCAD25.09.201701.10.201716,350
SVEITSISKE FRANCCHF25.09.201701.10.2017100809,880
KINESISKE YUANCNY25.09.201701.10.201711,190
TSJEKKISKE KORUNACZK25.09.201701.10.201710035,790
DANSKE KRONERDKK25.09.201701.10.2017100125,540
EUROEUR25.09.201701.10.201719,340
BRITISKE PUNDGBP25.09.201701.10.2017110,540
HONG KONG DOLLARHKD25.09.201701.10.201711,000
INDISKE RUPEESINR25.09.201701.10.201710012,130
JAPANSKE YENJPY25.09.201701.10.20171007,000
NEW ZEALAND DOLLARNZD25.09.201701.10.201715,700
PAKISTANSK RUPIPKR25.09.201701.10.201710,070
POLSKE ZLOTYPLN25.09.201701.10.201712,180
SVENSKE KRONERSEK25.09.201701.10.201710098,070
SINGAPORE DOLLARSGD25.09.201701.10.201715,780
|THAILANDSK BAHTTHB25.09.201701.10.201710023,590
AMERIKANSKE DOLLARUSD25.09.201701.10.201717,800
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR25.09.201701.10.201710058,590


Finn historiske kurser: