A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD27.11.201703.12.201716,260
AUSTRALSKE DOLLARAUD20.11.201726.11.201716,240
CANADISKE DOLLARCAD27.11.201703.12.201716,460
CANADISKE DOLLARCAD20.11.201726.11.201716,420
SVEITSISKE FRANCCHF27.11.201703.12.2017100832,320
SVEITSISKE FRANCCHF20.11.201726.11.2017100823,870
KINESISKE YUANCNY27.11.201703.12.201711,250
KINESISKE YUANCNY20.11.201726.11.201711,230
TSJEKKISKE KORUNACZK27.11.201703.12.201710037,950
TSJEKKISKE KORUNACZK20.11.201726.11.201710037,520
DANSKE KRONERDKK27.11.201703.12.2017100130,200
DANSKE KRONERDKK20.11.201726.11.2017100128,900
EUROEUR27.11.201703.12.201719,690
EUROEUR20.11.201726.11.201719,590
BRITISKE PUNDGBP27.11.201703.12.2017110,950
BRITISKE PUNDGBP20.11.201726.11.2017110,710
HONG KONG DOLLARHKD27.11.201703.12.201711,060
HONG KONG DOLLARHKD20.11.201726.11.201711,050
INDISKE RUPEESINR27.11.201703.12.201710012,740
INDISKE RUPEESINR20.11.201726.11.201710012,490
JAPANSKE YENJPY27.11.201703.12.20171007,350
JAPANSKE YENJPY20.11.201726.11.20171007,200
NEW ZEALAND DOLLARNZD27.11.201703.12.201715,640
NEW ZEALAND DOLLARNZD20.11.201726.11.201715,610
PAKISTANSK RUPIPKR27.11.201703.12.201710,080
PAKISTANSK RUPIPKR20.11.201726.11.201710,080
POLSKE ZLOTYPLN27.11.201703.12.201712,290
POLSKE ZLOTYPLN20.11.201726.11.201712,260
SVENSKE KRONERSEK27.11.201703.12.201710097,400
SVENSKE KRONERSEK20.11.201726.11.201710096,980
SINGAPORE DOLLARSGD27.11.201703.12.201716,100
SINGAPORE DOLLARSGD20.11.201726.11.201716,000
|THAILANDSK BAHTTHB27.11.201703.12.201710025,230
|THAILANDSK BAHTTHB20.11.201726.11.201710024,700
AMERIKANSKE DOLLARUSD27.11.201703.12.201718,270
AMERIKANSKE DOLLARUSD20.11.201726.11.201718,170
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR27.11.201703.12.201710058,730
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR20.11.201726.11.201710056,780


Finn historiske kurser: