A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD16.10.201722.10.201716,190
CANADISKE DOLLARCAD16.10.201722.10.201716,360
SVEITSISKE FRANCCHF16.10.201722.10.2017100813,620
KINESISKE YUANCNY16.10.201722.10.201711,210
TSJEKKISKE KORUNACZK16.10.201722.10.201710036,200
DANSKE KRONERDKK16.10.201722.10.2017100125,950
EUROEUR16.10.201722.10.201719,370
BRITISKE PUNDGBP16.10.201722.10.2017110,480
HONG KONG DOLLARHKD16.10.201722.10.201711,020
INDISKE RUPEESINR16.10.201722.10.201710012,180
JAPANSKE YENJPY16.10.201722.10.20171007,070
NEW ZEALAND DOLLARNZD16.10.201722.10.201715,620
PAKISTANSK RUPIPKR16.10.201722.10.201710,080
POLSKE ZLOTYPLN16.10.201722.10.201812,180
SVENSKE KRONERSEK16.10.201722.10.201710098,400
SINGAPORE DOLLARSGD16.10.201722.10.201715,860
|THAILANDSK BAHTTHB16.10.201722.10.201710023,890
AMERIKANSKE DOLLARUSD16.10.201722.10.201717,950
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR16.10.201722.10.201710058,050


Finn historiske kurser: