A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD26.09.201602.10.201616,250
CANADISKE DOLLARCAD26.09.201602.10.201616,260
SVEITSISKE FRANCCHF26.09.201602.10.2016100846,640
KINESISKE YUANCNY26.09.201602.10.201611,240
TSJEKKISKE KORUNACZK26.09.201602.10.201610034,290
DANSKE KRONERDKK26.09.201602.10.2016100124,330
EUROEUR26.09.201602.10.201619,260
BRITISKE PUNDGBP26.09.201602.10.2016110,750
HONG KONG DOLLARHKD26.09.201602.10.201611,070
INDISKE RUPEESINR26.09.201602.10.201610012,360
JAPANSKE YENJPY26.09.201602.10.20161008,130
NEW ZEALAND DOLLARNZD26.09.201602.10.201616,090
PAKISTANSK RUPIPKR26.09.201602.10.201610,080
POLSKE ZLOTYPLN26.09.201602.10.201612,160
SVENSKE KRONERSEK26.09.201602.10.201610096,750
SINGAPORE DOLLARSGD26.09.201602.10.201616,080
THAILANDSK BAHTTHB26.09.201602.10.201610023,810
AMERIKANSKE DOLLARUSD26.09.201602.10.201618,280
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR26.09.201602.10.201610059,720


Finn historiske kurser: