A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD29.05.201704.06.201716,280
AUSTRALSKE DOLLARAUD22.05.201728.05.201716,330
CANADISKE DOLLARCAD29.05.201704.06.201716,210
CANADISKE DOLLARCAD22.05.201728.05.201716,250
SVEITSISKE FRANCCHF29.05.201704.06.2017100859,240
SVEITSISKE FRANCCHF22.05.201728.05.2017100852,750
KINESISKE YUANCNY29.05.201704.06.201711,210
KINESISKE YUANCNY22.05.201728.05.201711,230
TSJEKKISKE KORUNACZK29.05.201704.06.201710035,400
TSJEKKISKE KORUNACZK22.05.201728.05.201710035,260
DANSKE KRONERDKK29.05.201704.06.2017100125,950
DANSKE KRONERDKK22.05.201728.05.2017100125,450
EUROEUR29.05.201704.06.201719,380
EUROEUR22.05.201728.05.201719,330
BRITISKE PUNDGBP29.05.201704.06.2017110,840
BRITISKE PUNDGBP22.05.201728.05.2017110,990
HONG KONG DOLLARHKD29.05.201704.06.201711,070
HONG KONG DOLLARHKD22.05.201728.05.201711,090
INDISKE RUPEESINR29.05.201704.06.201710012,880
INDISKE RUPEESINR22.05.201728.05.201710013,280
JAPANSKE YENJPY29.05.201704.06.20171007,520
JAPANSKE YENJPY22.05.201728.05.20171007,500
NEW ZEALAND DOLLARNZD29.05.201704.06.201715,890
NEW ZEALAND DOLLARNZD22.05.201728.05.201715,880
PAKISTANSK RUPIPKR29.05.201704.06.201710,080
PAKISTANSK RUPIPKR22.05.201728.05.201710,080
POLSKE ZLOTYPLN29.05.201704.06.201712,230
POLSKE ZLOTYPLN22.05.201728.05.201712,220
SVENSKE KRONERSEK29.05.201704.06.201710096,260
SVENSKE KRONERSEK22.05.201728.05.201710096,480
SINGAPORE DOLLARSGD29.05.201704.06.201716,020
SINGAPORE DOLLARSGD22.05.201728.05.201716,080
THAILANDSK BAHTTHB29.05.201704.06.201710024,320
THAILANDSK BAHTTHB22.05.201728.05.201710024,620
AMERIKANSKE DOLLARUSD29.05.201704.06.201718,360
AMERIKANSKE DOLLARUSD22.05.201728.05.201718,510
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR29.05.201704.06.201710063,320
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR22.05.201728.05.201710064,440


Finn historiske kurser: