A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD27.03.201702.04.201716,530
AUSTRALSKE DOLLARAUD20.03.201726.03.201716,500
CANADISKE DOLLARCAD27.03.201702.04.201716,360
CANADISKE DOLLARCAD20.03.201726.03.201716,380
SVEITSISKE FRANCCHF27.03.201702.04.2017100848,870
SVEITSISKE FRANCCHF20.03.201726.03.2017100853,160
KINESISKE YUANCNY27.03.201702.04.201711,230
KINESISKE YUANCNY20.03.201726.03.201711,240
TSJEKKISKE KORUNACZK27.03.201702.04.201710033,770
TSJEKKISKE KORUNACZK20.03.201726.03.201710033,870
DANSKE KRONERDKK27.03.201702.04.2017100122,730
DANSKE KRONERDKK20.03.201726.03.2017100123,100
EUROEUR27.03.201702.04.201719,130
EUROEUR20.03.201726.03.201719,150
BRITISKE PUNDGBP27.03.201702.04.2017110,520
BRITISKE PUNDGBP20.03.201726.03.2017110,450
HONG KONG DOLLARHKD27.03.201702.04.201711,090
HONG KONG DOLLARHKD20.03.201726.03.201711,110
INDISKE RUPEESINR27.03.201702.04.201710012,950
INDISKE RUPEESINR20.03.201726.03.201710013,090
JAPANSKE YENJPY27.03.201702.04.20171007,510
JAPANSKE YENJPY20.03.201726.03.20171007,490
NEW ZEALAND DOLLARNZD27.03.201702.04.201715,960
NEW ZEALAND DOLLARNZD20.03.201726.03.201715,950
PAKISTANSK RUPIPKR27.03.201702.04.201710,080
PAKISTANSK RUPIPKR20.03.201726.03.201710,080
POLSKE ZLOTYPLN27.03.201702.04.201712,140
POLSKE ZLOTYPLN20.03.201726.03.201712,120
SVENSKE KRONERSEK27.03.201702.04.201710096,130
SVENSKE KRONERSEK20.03.201726.03.201710096,360
SINGAPORE DOLLARSGD27.03.201702.04.201716,050
SINGAPORE DOLLARSGD20.03.201726.03.201716,080
THAILANDSK BAHTTHB27.03.201702.04.201710024,380
THAILANDSK BAHTTHB20.03.201726.03.201710024,370
AMERIKANSKE DOLLARUSD27.03.201702.04.201718,450
AMERIKANSKE DOLLARUSD20.03.201726.03.201718,610
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR27.03.201702.04.201710067,190
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR20.03.201726.03.201710065,410


Finn historiske kurser: