A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD31.07.201706.08.201716,330
AUSTRALSKE DOLLARAUD24.07.201730.07.201716,390
CANADISKE DOLLARCAD31.07.201706.08.201716,370
CANADISKE DOLLARCAD24.07.201730.07.201716,400
SVEITSISKE FRANCCHF31.07.201706.08.2017100840,960
SVEITSISKE FRANCCHF24.07.201730.07.2017100844,130
KINESISKE YUANCNY31.07.201706.08.201711,180
KINESISKE YUANCNY24.07.201730.07.201711,190
TSJEKKISKE KORUNACZK31.07.201706.08.201710035,770
TSJEKKISKE KORUNACZK24.07.201730.07.201710035,680
DANSKE KRONERDKK31.07.201706.08.2017100125,110
DANSKE KRONERDKK24.07.201730.07.2017100125,140
EUROEUR31.07.201706.08.201719,300
EUROEUR24.07.201730.07.201719,310
BRITISKE PUNDGBP31.07.201706.08.2017110,410
BRITISKE PUNDGBP24.07.201730.07.2017110,480
HONG KONG DOLLARHKD31.07.201706.08.201711,020
HONG KONG DOLLARHKD24.07.201730.07.201711,030
INDISKE RUPEESINR31.07.201706.08.201710012,360
INDISKE RUPEESINR24.07.201730.07.201710012,520
JAPANSKE YENJPY31.07.201706.08.20171007,140
JAPANSKE YENJPY24.07.201730.07.20171007,190
NEW ZEALAND DOLLARNZD31.07.201706.08.201715,920
NEW ZEALAND DOLLARNZD24.07.201730.07.201715,920
PAKISTANSK RUPIPKR31.07.201706.08.201710,080
PAKISTANSK RUPIPKR24.07.201730.07.201710,080
POLSKE ZLOTYPLN31.07.201706.08.201712,190
POLSKE ZLOTYPLN24.07.201730.07.201712,210
SVENSKE KRONERSEK31.07.201706.08.201710097,370
SVENSKE KRONERSEK24.07.201730.07.201710097,290
SINGAPORE DOLLARSGD31.07.201706.08.201715,850
SINGAPORE DOLLARSGD24.07.201730.07.201715,890
|THAILANDSK BAHTTHB31.07.201706.08.201710023,800
|THAILANDSK BAHTTHB24.07.201730.07.201710023,970
AMERIKANSKE DOLLARUSD31.07.201706.08.201717,960
AMERIKANSKE DOLLARUSD24.07.201730.07.201718,050
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR31.07.201706.08.201710061,140
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR24.07.201730.07.201710062,270


Finn historiske kurser: