A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD24.04.201730.04.201716,440
AUSTRALSKE DOLLARAUD17.04.201723.04.201716,450
CANADISKE DOLLARCAD24.04.201730.04.201716,380
CANADISKE DOLLARCAD17.04.201723.04.201716,450
SVEITSISKE FRANCCHF24.04.201730.04.2017100852,450
SVEITSISKE FRANCCHF17.04.201723.04.2017100853,080
KINESISKE YUANCNY24.04.201730.04.201711,240
KINESISKE YUANCNY17.04.201723.04.201711,250
TSJEKKISKE KORUNACZK24.04.201730.04.201710034,040
TSJEKKISKE KORUNACZK17.04.201723.04.201710034,230
DANSKE KRONERDKK24.04.201730.04.2017100122,470
DANSKE KRONERDKK17.04.201723.04.2017100122,690
EUROEUR24.04.201730.04.201719,110
EUROEUR17.04.201723.04.201719,120
BRITISKE PUNDGBP24.04.201730.04.2017110,800
BRITISKE PUNDGBP17.04.201723.04.2017110,690
HONG KONG DOLLARHKD24.04.201730.04.201711,100
HONG KONG DOLLARHKD17.04.201723.04.201711,110
INDISKE RUPEESINR24.04.201730.04.201710013,200
INDISKE RUPEESINR17.04.201723.04.201710013,330
JAPANSKE YENJPY24.04.201730.04.20171007,840
JAPANSKE YENJPY17.04.201723.04.20171007,770
NEW ZEALAND DOLLARNZD24.04.201730.04.201716,000
NEW ZEALAND DOLLARNZD17.04.201723.04.201715,970
PAKISTANSK RUPIPKR24.04.201730.04.201710,080
PAKISTANSK RUPIPKR17.04.201723.04.201710,080
POLSKE ZLOTYPLN24.04.201730.04.201712,150
POLSKE ZLOTYPLN17.04.201723.04.201712,150
SVENSKE KRONERSEK24.04.201730.04.201710094,980
SVENSKE KRONERSEK17.04.201723.04.201710095,130
SINGAPORE DOLLARSGD24.04.201730.04.201716,100
SINGAPORE DOLLARSGD17.04.201723.04.201716,120
THAILANDSK BAHTTHB24.04.201730.04.201710024,830
THAILANDSK BAHTTHB17.04.201723.04.201710024,850
AMERIKANSKE DOLLARUSD24.04.201730.04.201718,530
AMERIKANSKE DOLLARUSD17.04.201723.04.201718,600
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR24.04.201730.04.201710063,700
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR17.04.201723.04.201710062,120


Finn historiske kurser: