A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD25.07.201631.07.201616,350
CANADISKE DOLLARCAD25.07.201631.07.201616,510
SVEITSISKE FRANCCHF25.07.201631.07.2016100859,510
KINESISKE YUANCNY25.07.201631.07.201611,270
TSJEKKISKE KORUNACZK25.07.201631.07.201610034,610
DANSKE KRONERDKK25.07.201631.07.2016100125,680
EUROEUR25.07.201631.07.201619,350
BRITISKE PUNDGBP25.07.201631.07.2016111,140
HONG KONG DOLLARHKD25.07.201631.07.201611,090
INDISKE RUPEESINR25.07.201631.07.201610012,620
JAPANSKE YENJPY25.07.201631.07.20161007,980
NEW ZEALAND DOLLARNZD25.07.201631.07.201615,960
PAKISTANSK RUPIPKR25.07.201631.07.201610,080
POLSKE ZLOTYPLN25.07.201631.07.201612,140
SVENSKE KRONERSEK25.07.201631.07.201610098,490
SINGAPORE DOLLARSGD25.07.201631.07.201616,270
THAILANDSK BAHTTHB25.07.201631.07.201610024,210
AMERIKANSKE DOLLARUSD25.07.201631.07.201618,470
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR25.07.201631.07.201610059,130


Finn historiske kurser: