A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD16.01.201722.01.201716,300
CANADISKE DOLLARCAD16.01.201722.01.201716,490
SVEITSISKE FRANCCHF16.01.201722.01.2017100845,210
KINESISKE YUANCNY16.01.201722.01.201711,240
TSJEKKISKE KORUNACZK16.01.201722.01.201710033,590
DANSKE KRONERDKK16.01.201722.01.2017100122,080
EUROEUR16.01.201722.01.201719,080
BRITISKE PUNDGBP16.01.201722.01.2017110,440
HONG KONG DOLLARHKD16.01.201722.01.201711,110
INDISKE RUPEESINR16.01.201722.01.201710012,590
JAPANSKE YENJPY16.01.201722.01.20171007,390
NEW ZEALAND DOLLARNZD16.01.201722.01.201715,980
PAKISTANSK RUPIPKR16.01.201722.01.201710,080
POLSKE ZLOTYPLN16.01.201722.01.201712,080
SVENSKE KRONERSEK16.01.201722.01.201710094,930
SINGAPORE DOLLARSGD16.01.201722.01.201715,970
THAILANDSK BAHTTHB16.01.201722.01.201710024,110
AMERIKANSKE DOLLARUSD16.01.201722.01.201718,590
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR16.01.201722.01.201710062,680


Finn historiske kurser: