A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD26.06.201702.07.201716,470
CANADISKE DOLLARCAD26.06.201702.07.201716,410
SVEITSISKE FRANCCHF26.06.201702.07.2017100874,610
KINESISKE YUANCNY26.06.201702.07.201711,250
TSJEKKISKE KORUNACZK26.06.201702.07.201710036,110
DANSKE KRONERDKK26.06.201702.07.2017100127,630
EUROEUR26.06.201702.07.201719,490
BRITISKE PUNDGBP26.06.201702.07.2017110,770
HONG KONG DOLLARHKD26.06.201702.07.201711,090
INDISKE RUPEESINR26.06.201702.07.201710013,190
JAPANSKE YENJPY26.06.201702.07.20171007,640
NEW ZEALAND DOLLARNZD26.06.201702.07.201716,160
PAKISTANSK RUPIPKR26.06.201702.07.201710,080
POLSKE ZLOTYPLN26.06.201702.07.201712,240
SVENSKE KRONERSEK26.06.201702.07.201710097,290
SINGAPORE DOLLARSGD26.06.201702.07.201716,130
|THAILANDSK BAHTTHB26.06.201702.07.201710025,040
AMERIKANSKE DOLLARUSD26.06.201702.07.201718,510
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR26.06.201702.07.201710064,950


Finn historiske kurser: