A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD25.07.201631.07.201616,350
AUSTRALSKE DOLLARAUD18.07.201624.07.201616,430
CANADISKE DOLLARCAD25.07.201631.07.201616,510
CANADISKE DOLLARCAD18.07.201624.07.201616,470
SVEITSISKE FRANCCHF25.07.201631.07.2016100859,510
SVEITSISKE FRANCCHF18.07.201624.07.2016100857,470
KINESISKE YUANCNY25.07.201631.07.201611,270
KINESISKE YUANCNY18.07.201624.07.201611,260
TSJEKKISKE KORUNACZK25.07.201631.07.201610034,610
TSJEKKISKE KORUNACZK18.07.201624.07.201610034,590
DANSKE KRONERDKK25.07.201631.07.2016100125,680
DANSKE KRONERDKK18.07.201624.07.2016100125,710
EUROEUR25.07.201631.07.201619,350
EUROEUR18.07.201624.07.201619,350
BRITISKE PUNDGBP25.07.201631.07.2016111,140
BRITISKE PUNDGBP18.07.201624.07.2016111,100
HONG KONG DOLLARHKD25.07.201631.07.201611,090
HONG KONG DOLLARHKD18.07.201624.07.201611,090
INDISKE RUPEESINR25.07.201631.07.201610012,620
INDISKE RUPEESINR18.07.201624.07.201610012,560
JAPANSKE YENJPY25.07.201631.07.20161007,980
JAPANSKE YENJPY18.07.201624.07.20161008,110
NEW ZEALAND DOLLARNZD25.07.201631.07.201615,960
NEW ZEALAND DOLLARNZD18.07.201624.07.201616,160
PAKISTANSK RUPIPKR25.07.201631.07.201610,080
PAKISTANSK RUPIPKR18.07.201624.07.201610,080
POLSKE ZLOTYPLN25.07.201631.07.201612,140
POLSKE ZLOTYPLN18.07.201624.07.201612,120
SVENSKE KRONERSEK25.07.201631.07.201610098,490
SVENSKE KRONERSEK18.07.201624.07.201610098,970
SINGAPORE DOLLARSGD25.07.201631.07.201616,270
SINGAPORE DOLLARSGD18.07.201624.07.201616,260
THAILANDSK BAHTTHB25.07.201631.07.201610024,210
THAILANDSK BAHTTHB18.07.201624.07.201610023,970
AMERIKANSKE DOLLARUSD25.07.201631.07.201618,470
AMERIKANSKE DOLLARUSD18.07.201624.07.201618,430
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR25.07.201631.07.201610059,130
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR18.07.201624.07.201610058,930


Finn historiske kurser: