A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD27.02.201705.03.201716,400
AUSTRALSKE DOLLARAUD20.02.201726.02.201716,430
CANADISKE DOLLARCAD27.02.201705.03.201716,370
CANADISKE DOLLARCAD20.02.201726.02.201716,410
SVEITSISKE FRANCCHF27.02.201705.03.2017100828,440
SVEITSISKE FRANCCHF20.02.201726.02.2017100833,000
KINESISKE YUANCNY27.02.201705.03.201711,210
KINESISKE YUANCNY20.02.201726.02.201711,220
TSJEKKISKE KORUNACZK27.02.201705.03.201710032,620
TSJEKKISKE KORUNACZK20.02.201726.02.201710032,860
DANSKE KRONERDKK27.02.201705.03.2017100118,570
DANSKE KRONERDKK20.02.201726.02.2017100119,410
EUROEUR27.02.201705.03.201718,810
EUROEUR20.02.201726.02.201718,880
BRITISKE PUNDGBP27.02.201705.03.2017110,390
BRITISKE PUNDGBP20.02.201726.02.2017110,430
HONG KONG DOLLARHKD27.02.201705.03.201711,080
HONG KONG DOLLARHKD20.02.201726.02.201711,080
INDISKE RUPEESINR27.02.201705.03.201710012,500
INDISKE RUPEESINR20.02.201726.02.201710012,510
JAPANSKE YENJPY27.02.201705.03.20171007,360
JAPANSKE YENJPY20.02.201726.02.20171007,370
NEW ZEALAND DOLLARNZD27.02.201705.03.201715,970
NEW ZEALAND DOLLARNZD20.02.201726.02.201716,010
PAKISTANSK RUPIPKR27.02.201705.03.201710,080
PAKISTANSK RUPIPKR20.02.201726.02.201710,080
POLSKE ZLOTYPLN27.02.201705.03.201712,050
POLSKE ZLOTYPLN20.02.201726.02.201712,060
SVENSKE KRONERSEK27.02.201705.03.201710093,080
SVENSKE KRONERSEK20.02.201726.02.201710093,810
SINGAPORE DOLLARSGD27.02.201705.03.201715,880
SINGAPORE DOLLARSGD20.02.201726.02.201715,900
THAILANDSK BAHTTHB27.02.201705.03.201710023,880
THAILANDSK BAHTTHB20.02.201726.02.201710023,900
AMERIKANSKE DOLLARUSD27.02.201705.03.201718,360
AMERIKANSKE DOLLARUSD20.02.201726.02.201718,360
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR27.02.201705.03.201710063,560
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR20.02.201726.02.201710063,810


Finn historiske kurser: