A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD29.08.201604.09.201616,270
AUSTRALSKE DOLLARAUD22.08.201628.08.201616,310
CANADISKE DOLLARCAD29.08.201604.09.201616,350
CANADISKE DOLLARCAD22.08.201628.08.201616,360
SVEITSISKE FRANCCHF29.08.201604.09.2016100852,380
SVEITSISKE FRANCCHF22.08.201628.08.2016100848,940
KINESISKE YUANCNY29.08.201604.09.201611,230
KINESISKE YUANCNY22.08.201628.08.201611,230
TSJEKKISKE KORUNACZK29.08.201604.09.201610034,370
TSJEKKISKE KORUNACZK22.08.201628.08.201610034,090
DANSKE KRONERDKK29.08.201604.09.2016100124,790
DANSKE KRONERDKK22.08.201628.08.2016100123,800
EUROEUR29.08.201604.09.201619,290
EUROEUR22.08.201628.08.201619,210
BRITISKE PUNDGBP29.08.201604.09.2016110,800
BRITISKE PUNDGBP22.08.201628.08.2016110,580
HONG KONG DOLLARHKD29.08.201604.09.201611,060
HONG KONG DOLLARHKD22.08.201628.08.201611,050
INDISKE RUPEESINR29.08.201604.09.201610012,210
INDISKE RUPEESINR22.08.201628.08.201610012,210
JAPANSKE YENJPY29.08.201604.09.20161008,180
JAPANSKE YENJPY22.08.201628.08.20161008,170
NEW ZEALAND DOLLARNZD29.08.201604.09.201616,000
NEW ZEALAND DOLLARNZD22.08.201628.08.201615,950
PAKISTANSK RUPIPKR29.08.201604.09.201610,080
PAKISTANSK RUPIPKR22.08.201628.08.201610,080
POLSKE ZLOTYPLN29.08.201604.09.201612,150
POLSKE ZLOTYPLN22.08.201628.08.201612,160
SVENSKE KRONERSEK29.08.201604.09.201610098,100
SVENSKE KRONERSEK22.08.201628.08.201610097,430
SINGAPORE DOLLARSGD29.08.201604.09.201616,070
SINGAPORE DOLLARSGD22.08.201628.08.201616,100
THAILANDSK BAHTTHB29.08.201604.09.201610023,670
THAILANDSK BAHTTHB22.08.201628.08.201610023,600
AMERIKANSKE DOLLARUSD29.08.201604.09.201618,190
AMERIKANSKE DOLLARUSD22.08.201628.08.201618,150
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR29.08.201604.09.201610060,780
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR22.08.201628.08.201610061,600


Finn historiske kurser: