A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD26.09.201602.10.201616,250
AUSTRALSKE DOLLARAUD19.09.201625.09.201616,180
CANADISKE DOLLARCAD26.09.201602.10.201616,260
CANADISKE DOLLARCAD19.09.201625.09.201616,260
SVEITSISKE FRANCCHF26.09.201602.10.2016100846,640
SVEITSISKE FRANCCHF19.09.201625.09.2016100844,990
KINESISKE YUANCNY26.09.201602.10.201611,240
KINESISKE YUANCNY19.09.201625.09.201611,230
TSJEKKISKE KORUNACZK26.09.201602.10.201610034,290
TSJEKKISKE KORUNACZK19.09.201625.09.201610034,160
DANSKE KRONERDKK26.09.201602.10.2016100124,330
DANSKE KRONERDKK19.09.201625.09.2016100124,020
EUROEUR26.09.201602.10.201619,260
EUROEUR19.09.201625.09.201619,230
BRITISKE PUNDGBP26.09.201602.10.2016110,750
BRITISKE PUNDGBP19.09.201625.09.2016110,890
HONG KONG DOLLARHKD26.09.201602.10.201611,070
HONG KONG DOLLARHKD19.09.201625.09.201611,060
INDISKE RUPEESINR26.09.201602.10.201610012,360
INDISKE RUPEESINR19.09.201625.09.201610012,270
JAPANSKE YENJPY26.09.201602.10.20161008,130
JAPANSKE YENJPY19.09.201625.09.20161008,030
NEW ZEALAND DOLLARNZD26.09.201602.10.201616,090
NEW ZEALAND DOLLARNZD19.09.201625.09.201616,010
PAKISTANSK RUPIPKR26.09.201602.10.201610,080
PAKISTANSK RUPIPKR19.09.201625.09.201610,080
POLSKE ZLOTYPLN26.09.201602.10.201612,160
POLSKE ZLOTYPLN19.09.201625.09.201612,120
SVENSKE KRONERSEK26.09.201602.10.201610096,750
SVENSKE KRONERSEK19.09.201625.09.201610096,790
SINGAPORE DOLLARSGD26.09.201602.10.201616,080
SINGAPORE DOLLARSGD19.09.201625.09.201616,030
THAILANDSK BAHTTHB26.09.201602.10.201610023,810
THAILANDSK BAHTTHB19.09.201625.09.201610023,510
AMERIKANSKE DOLLARUSD26.09.201602.10.201618,280
AMERIKANSKE DOLLARUSD19.09.201625.09.201618,210
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR26.09.201602.10.201610059,720
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR19.09.201625.09.201610057,410


Finn historiske kurser: