A a a+
 

Omregningskurser

Fra 20. desember 2008 er islandske kroner fjernet fra listen. Bakgrunnen for dette er at islandske kroner er midlertidig suspendert fra Norges Banks daglige noteringer av markedskurser.

ValutaValutakodeF.o.m. datoT.o.m. datoMynteiningNOK
AUSTRALSKE DOLLARAUD05.12.201611.12.201616,390
AUSTRALSKE DOLLARAUD28.11.201604.12.201616,310
CANADISKE DOLLARCAD05.12.201611.12.201616,380
CANADISKE DOLLARCAD28.11.201604.12.201616,360
SVEITSISKE FRANCCHF05.12.201611.12.2016100844,170
SVEITSISKE FRANCCHF28.11.201604.12.2016100844,020
KINESISKE YUANCNY05.12.201611.12.201611,240
KINESISKE YUANCNY28.11.201604.12.201611,240
TSJEKKISKE KORUNACZK05.12.201611.12.201610033,560
TSJEKKISKE KORUNACZK28.11.201604.12.201610033,490
DANSKE KRONERDKK05.12.201611.12.2016100122,010
DANSKE KRONERDKK28.11.201604.12.2016100121,730
EUROEUR05.12.201611.12.201619,080
EUROEUR28.11.201604.12.201619,060
BRITISKE PUNDGBP05.12.201611.12.2016110,700
BRITISKE PUNDGBP28.11.201604.12.2016110,600
HONG KONG DOLLARHKD05.12.201611.12.201611,110
HONG KONG DOLLARHKD28.11.201604.12.201611,100
INDISKE RUPEESINR05.12.201611.12.201610012,490
INDISKE RUPEESINR28.11.201604.12.201610012,490
JAPANSKE YENJPY05.12.201611.12.20161007,600
JAPANSKE YENJPY28.11.201604.12.20161007,690
NEW ZEALAND DOLLARNZD05.12.201611.12.201616,090
NEW ZEALAND DOLLARNZD28.11.201604.12.201616,020
PAKISTANSK RUPIPKR05.12.201611.12.201610,080
PAKISTANSK RUPIPKR28.11.201604.12.201610,080
POLSKE ZLOTYPLN05.12.201611.12.201612,050
POLSKE ZLOTYPLN28.11.201604.12.201612,050
SVENSKE KRONERSEK05.12.201611.12.201610092,930
SVENSKE KRONERSEK28.11.201604.12.201610092,440
SINGAPORE DOLLARSGD05.12.201611.12.201616,010
SINGAPORE DOLLARSGD28.11.201604.12.201615,990
THAILANDSK BAHTTHB05.12.201611.12.201610024,040
THAILANDSK BAHTTHB28.11.201604.12.201610024,050
AMERIKANSKE DOLLARUSD05.12.201611.12.201618,580
AMERIKANSKE DOLLARUSD28.11.201604.12.201618,530
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR05.12.201611.12.201610061,350
SØR-AFRIKA REP. RANDZAR28.11.201604.12.201610060,680


Finn historiske kurser: